Plik ze zdjęciem (do 10 MB)*

  W 90% przypadków ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie, niezależnie od rodzaju ubezpieczenia ani postaci szkody.
  Masz prawo do sprawiedliwej wypłaty, odzyskaj swoje pieniądze.

  Odbierz bilety na mecze lub gadżety swojej ulubionej drużyny

  Prześlij kontakt do siebie wysyłając powyższy formularz. Dokonamy bezpłatnej analizy, opracujemy plan działania. Przygotujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

  Za każdą nawiązaną współpracę gwarantujemy do wyboru pakiet 2 biletów na wybrany przez Ciebie mecz drużyn regionu łódzkiego lub klubowe gadżety ŁKS Łódź, ŁKS Commercecon Łódź, Widzew Łódź, Grot Budowlani Łódź, KŻ Orzeł Łódź, PGE Skra Bełchatów i inne.

  GRUPA KAPITAŁOWA WEC

  Krótko o nas

  W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Kapitałowa WEC rozszerza działalność związaną z dochodzeniem należnych świadczeń odszkodowawczych.

  Pomagamy wszystkim osobom, które szukają profesjonalisty w procesie ubiegania się o odszkodowanie. Pomagamy również osobom, którym zostały wypłacone zaniżone odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolnych.

  W WEC klient wybiera najdogodniejszy dla siebie model współpracy, a na każdym etapie współpracy zapewniamy mu pełne wsparcie merytoryczne.

  Nasza oferta

  ZGŁOŚ SIĘ DO NAS W PRZYPADKU

  szkody w nieruchomościach, budynkach, lokalach
  drobnej stłuczki, groźnego wypadku
  gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub je zaniża
  gdy upadniesz na oblodzonym chodniku
  razie wypadku w rolnictwie
  w razie wypadku w pracy
  gdy chcesz sprzedać swoje ubezpieczenie
  banknotes_largebanknotes_color_large

  Wykup odszkodowań

  Odkup odszkodowań to idealne rozwiązanie dla osób, które otrzymały zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy wypadku z tytułu szkód na mieniu. Wiemy, że poszkodowani nie zawsze maja czas, by sądzić się z ubezpieczycielem. Dlatego proponujemy cesję ich roszczeń. Współpraca uwolniona jest od ryzyka poniesienia jakichkolwiek kosztów prezz klienta. Wystarczy przekazanie nam prawa do Twojego zaniżonego odszkodowania, aby szybko zapomnieć o problemie i jeszcze szybciej mieć środki na swoim koncie.
  support_largesupport_color_large

  Pomoc w dochodzeniu odszkodowań

  Specjalista WEC pomoże dokładnie przeanalizować sprawę, zebrać całą dokumentację. Dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie szczegółowo wskazać świadczenie, o jakiej wysokości należy się osobie poszkodowanej. Dodatkowo będzie czuwał nad kompletowaniem dokumentów, dopełnianiem wszelkich formalności. Pełnomocnik będzie uczestniczył w negocjacjach z przedstawicielem ubezpieczyciela, jeżeli sprawa trafi do sądu, będzie reprezentował klienta na każdym etapie sprawy.

  ZGŁASZANIE SZKODY

  Krok po kroku

  01.

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  02.

  Darmowa wycena

  Przeprowadzimy darmową, profesjonalną, weryfikację Twojej sprawy.

  03.

  Rozwiązanie

  Jeżeli uznamy, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone, zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

  04.

  Wypłata

  Wypłata pieniędzy lub dochodzenie wyższej kwoty odszkodowania

  POMOŻEMY CI!

  SPRAWIEDLIWE ODSZKODOWANIE?
  POMYŚL WEC!

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych odpowiedzi